O nás

Uměleckou fotografii vnímáme jako styl, který zahrnuje širokou škálu záběrů snímaných výtvarným způsobem. Umělecká fotografie klade větší důraz na estetickou hodnotu snímku, zachycuje duši, krásu, kouzlo okamžiku, křehkost, jemnost i pomíjivost života.  S námi se ve fotoateliéru budete cítit pohodlně a příjemně, skvělá atmosféra jde ruku v ruce se špičkovou výbavou.

fotoatelier FSTUDIO

Umíme vyfotit produkty i zvířecí mazlíčky, rádi fotíme děti, protože si užijeme spoustu zábavy, ale ze všeho nejraději fotíme ženy, hlavně „dospělý šmrncovní holky“.

U nás nezáleží na tom, zda potřebujete nafotit portfolio, protože se chcete stát modelkou nebo jste na mateřské dovolené a chcete ukázat, že i s miminkem jste žensky přitažlivá. Pro nás není podstatný váš věk ani tělesné proporce. My vidíme a zachytíme vaši krásu. Ženská krása je především o ženských křivkách, tvarech, šarmu a osobnosti. A to všechno má dospělá žena. Žena, kt erá ví, co chce od života a taky toho dosáhne. Žena, která má uspořádané hodnoty a priority. Takže dámy, pokud chcete překvapit svého partnera nevšední fotografií, na které budete naprosto neodolatelná famme fatale, tak jste u nás v nejlepších rukou!

Zhotovíme Vám nejen umělecký portrét, ale po domluvě Vám na míru ušijeme i neobvyklé kreativní řešení ve stylu beauty, glamour, budoair nebo smyslný akt v interiéru i exteriéru. Samozřejmostí je možnost využití služeb z oboru vizážistiky, stylistiky, úpravy účesu nebo bodypaintingu. Výsledné fotografie Vám samozřejmě dle Vašich prání graficky upravíme, dodáme v elektronické či tištěné podobě a na vaše přání je zarámujeme nebo necháme zhotovit fotoknihu.

 

Těšíme se na Vás!

Tomáš                                             Olga

fotograf, grafik                               vizážistka, stylistka

 

Objednávky, termíny a ceny lze domluvit na emailu: fstudio.produkce @ email.cz

 

Najdete nás na facebooku FSTUDIO