Pro fotografy

Kromě fotografických a grafických služeb provozujeme také eshop se studiovou technikou a příslušenstvím fotoaparátů, ateliery k pronájmu a půjčovnu fotovybavení.

V našem obchodě zaměřeném na prodej vybavení fotoateliéru, fotografických potřeb a fotopříslušenství si přijde nasvé každý fotograf. Nezáleží na tom, zda jste začínající fotograf nebo profesionál, který je v atelieru od rána do večera. Ušijeme pro vás řešení na míru za příznivé ceny. Vybavíme váš fotoateliér nezbytnou technikou, jako jsou studiové blesky, trvalá světla, softboxy, fotografické deštníky, fotografické blesky, příslušenství k bleskům, fotografické stativy, odrazné desky, fotopozadí, odpalovače k bleskům i nezbytnými doplňky jako je příslušenství k fotoaparátům, držáky a trny fotopozadí, sady pro produktové fotografie, nebo přepravní tašky. Pokud se ve světě fotovybavení ještě 100% neorientujete, rádi Vám s výběrem poradíme, pomůžeme a poskytneme potřebné informace o použití jednotlivých výrobků jako je záblesk, zábleskové světlo, studiový blesk, softbox, stripbox nebo fotostan v konkrétních situacích. Poradíme Vám jaké softboxy, beautydishe nebo stripboxy použít při daném svícení a jak docílit požadovaného světla ve studiu. K tomuto účelu si můžete objednat také konzultační hodiny.

Pokud si chcete před nákupem vybavení vyzkoušet nebo potřebujete něco mimořádného na jednorázovou akci, můžete využít služeb naší půjčovny fotovybavení.

Na přání můžeme zajistit individuální nebo skupinový kurz atelierového focení a práce ve photoshopu. Cena na osobu a hodinu je 600 Kč, termíny a náplň si můžete domluvit na emailu: foto-studio @ email.cz